Galaktyczne Mroczne Bractwo

Forum sojuszu GMB. Uni 50


  • Index
  •  » Edukacja
  •  » 10 Rzeczy o których należy ZAWSZE pamiętać!!!

#1 2007-03-23 13:52:59

dj007

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 15
Punktów :   

10 Rzeczy o których należy ZAWSZE pamiętać!!!

1.FLOTA jest calym twoim bogactwem!

2.Jesli budujesz jakakolwiek obrone,to tylko na glownej planecie.10 ciezkich laserow to ZADNA obrona!Albo np 50 Gaussow albo zainwestuj te materialy we flote(ja zawsze mozesz ewakuowac)

3.Jesli na ogame nie ma Ciebie,nie ma rowniez Twojej floty.Przyklad:wieczorem kladziesz sie spac,wysylasz CALA FLOTE z CALYMI ZAPASAMI SUROWCOW z minimalna predkoscia (dobrze jesli sa recyklery,wtedy nawet miedzy dwoma planetami w jednym ukladzie przelot trwa okolo 16 godzin).Rano przed wyjsciem do szkoly,pracy ZAWRACASZ FLOTE,po powrocie masz ja do dyspozycji.

4.Jeden do dwoch razy dziennie przewozisz materialy ze wszystkich kolonii na glowna planete.

5.Im wiecej kolonii tym lepiej.Pamietaj tez,aby kazda kolonie optymalnie rozwinac.jesli planeta jest mala,specjalizuj ja w jednym surowcu.

6.NIGDY nie zbieraj surowcow na jakis duzy budynek na kolonii!Zbieraj na glownej planecie,w nocy przewoz i gdy uzbierasz caly material,wtedy przeslij na wyznaczona kolonie i wlacz produkcje.

7.Jesli ktos Cie napadnie,przewaznie mozna znalezc go w statystykach.Zrob to,zanim zaczniesz krzyczec na forum,innym graczom bedzie latwiej ocenic,czy sa w stanie Ci pomoc.

8.Pamietaj,ze do ataku nadaja sie statki od krazownikow wzwyz!a tak naprawde tylko okrety wojenne!Inne statki (bombowce niszczyciele) buduj tylko w przypadku nadmiaru krzysztalu i deuteru.Mysliwce to tylko mieso oslaniajace transportowce biorace udzial w bitwie.

9.Pamietaj,celem ataku sa tylko TWOJE SUROWCE I TWOJA FLOTA.jesli nie ma ich na planecie,nie ma powodu,bys zostal zaatakowany!Ludzie sa po prostu tylko prakyczni,zaatakuja tylko dla zysku.

10.Pamietaj,ze atak na Ciebie to nic strasznego,jesli nie masz nic do stracenia (ewakuujesz flote i surowce) - wtedy nic nie tracisz.Dodatkowo jesli przed wyslaniem surowcow (gdy jestes atakowany) zastopujesz calkiem produkcje i gosc zdobedzie ZERO z kazdego z surowcow,zapewne nie zaatakuje Cie drugi raz.


Myśle że to pomoże Wam troche w grze... :p

Offline

 

#2 2007-05-04 16:44:45

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: 10 Rzeczy o których należy ZAWSZE pamiętać!!!

dj007 napisał:

3.Jesli na ogame nie ma Ciebie,nie ma rowniez Twojej floty.Przyklad:wieczorem kladziesz sie spac,wysylasz CALA FLOTE z CALYMI ZAPASAMI SUROWCOW z minimalna predkoscia (dobrze jesli sa recyklery,wtedy nawet miedzy dwoma planetami w jednym ukladzie przelot trwa okolo 16 godzin).Rano przed wyjsciem do szkoly,pracy ZAWRACASZ FLOTE,po powrocie masz ja do dyspozycji.

No spoko tyle że na uni 50 trwa 8 godzin nie 16...

dj007 napisał:

8.Pamietaj,ze do ataku nadaja sie statki od krazownikow wzwyz!a tak naprawde tylko okrety wojenne!Inne statki (bombowce niszczyciele) buduj tylko w przypadku nadmiaru krzysztalu i deuteru.Mysliwce to tylko mieso oslaniajace transportowce biorace udzial w bitwie.

Według mnie to są okręty, statki od zawsze były jednostkami cywilnymi ;p OD biedy statkiem możesz nazwać MT, DT, kolonizatory i Recyklery, reszta to okręty ;p


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#3 2007-05-06 14:21:18

Kosciej

Moderator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-01-11
Posty: 131
Punktów :   

Re: 10 Rzeczy o których należy ZAWSZE pamiętać!!!

dj007 napisał:

1.FLOTA jest calym twoim bogactwem!

Powiedz to tm2000 z uni6. 6m punktów. Flota to głównie mt do zworzenia surówki. :-)


Wszystko wydaje się takie samo, a jednak inne jest wszystko...

Offline

 
  • Index
  •  » Edukacja
  •  » 10 Rzeczy o których należy ZAWSZE pamiętać!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl