Galaktyczne Mroczne Bractwo

Forum sojuszu GMB. Uni 50


#1 2007-03-11 02:13:53

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Flota

Flote zaczynamy budować już na samym początku gry. Budujemy MT, aby przewozić surowce, oraz robić FS, ewentualnie farmić nieaktywnych graczy. Gdy tylko mamy możliwość budujemy Recyklery. Zbiórka złomu jest najprostszą i niekiedy najbardziej dochodową czynnością. Kolejną ważną rzeczą jest Statek Kolonizacyjny. Wiadomo, że im więcej planet tym większy przyrost pkt. kiedy mamy już w miarę dobrze rozwinięte kopalnie na koloniach zaczynamy budować LM i OW. LM są zwykłym "mięsem armatnim", służą tylko jako obstawa dla OW, dlatego należy budować je w stosunku 3:1 względem OW ( 3 LM na 1 OW ). Kolejnym przydatnym pojazdem jest Krążownik, który idealnie spisuje się w walce z LM. Przydatne w walce okazują się również Pancerniki. Ostatnim statkiem, do którego warto dążyć jest GS. W brew pozorom nie służy tylko do rozwalanie księżyców. GS jest nie zastąpiona podczas FS.

jakie powinny byś ilości poszczególnych statków? To już zależy od gracza. Na początku wiadomo ze im więcej czegoś tym lepiej, ale w puźniejszym stadium gry, duża flota to dużo większe zużycie paliwa na FS'a. Według mnie flota powinna wyglądać mniej więcej tak:

DT - ok 1000 powinno wystarczyć
LM - min 3x więcej od OW
Krążowniki - ok 1000
OW - jak najwięcej
Recyklery - min 1000
Pancerniki - dowolna ilość
GS - jak najwięcej


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#2 2007-03-18 00:53:06

Skin

Stały Bywalec

4589632
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 264
Punktów :   

Re: Flota

w/g mnie liczba recków powinna być taka sama(lub trochę mniejsza) jak liczba OW

Ostatnio edytowany przez Skin (2007-03-18 00:53:30)


Popatrz w górę na niebo, orzeł unosi się
On wskaże drogę Ci!
On poprowadzi Cię!
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

http://img205.imageshack.us/img205/1090/94434727145fb9d8c782b7lp3.jpg

Offline

 

#3 2007-03-23 14:03:03

dj007

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Flota

Ciekawy post...ale aby się dorobić takiej floty o jakiej mówisz trzeba grać miesiącami...to nie jest takie łapu capu...hehe.Aczkolwiek w pełni popieram kolege i powiem wiecej - lepiej pakować surke we flotę niż się bunkrowac, przy flocie zawszę pozostaje FS,a obroną nie odlecimy...(łupanie bunkrów to tez dochodowy interes.... :D)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishingsuperstars Ogrody gta forum