Galaktyczne Mroczne Bractwo

Forum sojuszu GMB. Uni 50


#1 2007-03-11 01:46:36

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

FleetSave - Ratowanie floty

FS jest obowiązkiem każdego gracza. Jak go skutecznie wykonać?

Jeśli nie posiadamy księżyca:
Wysyłamy całą flotę na własną kolonię z misją stacjonuj. Przy wysyłaniu ustawiamy czas przelotu na taki abyśmy mogli odebrać flote. przy wysyłaniu statków zabieramy wszystkie surowce. FS robimy na każdej planecie na której znajdują się jakieś statki. Lecąca flota na takim FS'ie jest widoczna z falangi, więc jest celem innych graczy, nieodzowne jest więc odbieranie floty.

Jeśli mamy księżyc:
Wysyłamy całą flote wraz z surowcami na pola zniszczeń z misją "zbieraj" (potrzebujemy do tego chociaż jednego recyklera). Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie własnego PZ. W tym celu atakujemy kogokolwiek jedną sondą szpiegowską. Kiedy taka sonda rozbije się o cel, tworzy niewidoczne PZ. Możemy tam wysłać flote. Dobrym bugiem w grze jest to, że na PZ nawet po zebraniu, jeszcze przez wiele dni możemy bez problemu wysyłać flote. Taki FS jest całkowicie bezpieczny i niewykrywalny z falangi.


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#2 2007-03-18 01:04:59

Skin

Stały Bywalec

4589632
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 264
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

ja bym bardziej proponował wysłanie przed główną flotą jednego recka(ale to tylko w przypadku gdy robimy FS cały czas na te same kordy bo znajdzie się nie jeden maniak który zdoła obliczyć start i powrót)


Popatrz w górę na niebo, orzeł unosi się
On wskaże drogę Ci!
On poprowadzi Cię!
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

http://img205.imageshack.us/img205/1090/94434727145fb9d8c782b7lp3.jpg

Offline

 

#3 2007-03-18 10:34:55

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

Oczywiście to dobre rozwiązanoe ale to już wyższa szkoła jazdy, i bez moona nie ma sęsu tego robić.


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#4 2007-08-08 22:01:13

m4ri0

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

i znow sie musze wtracic bo fs na pz i to na dodatek wlasne to juz nie chroni  no jedynie jak pz jest niewidoczne (czyt.robione z 1 sondy )[gordian moim zdaniem nie ma buga ze pz zostaje po zebraniu poprostu jest on niewidoczny ] moim zdaniem jak mamy ksiezyc to najlepszym rozwiazaniem jest robie fs zz misja kolonizuj nie do wykrycia ale pod warunkiem ze mamy 9 planet inaczej to trzeba na pz i to na niewidoczne a reszta to tak jak gordian pisal :) jeszcze dobrym fs jest jak sie ma 2 moony blisko siebie i latac pomiedzy nimi z misja stacjonuj :)

Offline

 

#5 2007-08-09 15:18:49

Ciumka

Mroczny senior

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-02-23
Posty: 138
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

ta ostatnia jest najbezpieczniejsza moim zdaniem :)
warunek: zawsze musisz być aby odebrać flotę

Offline

 

#6 2007-08-10 14:26:32

m4ri0

Bywalec

Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

zgadzam sie z toba ciumka :) ale nawet jak nieraz niezdazysz odebrac to dopiero po kilku godzinach ktos moze ja zezlomowac bo niby z kad beda wiedziec na ile %lecimy :)

Offline

 

#7 2007-08-10 14:41:40

Ciumka

Mroczny senior

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-02-23
Posty: 138
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

m4ri0 napisał:

zgadzam sie z toba ciumka :) ale nawet jak nieraz niezdazysz odebrac to dopiero po kilku godzinach ktos moze ja zezlomowac bo niby z kad beda wiedziec na ile %lecimy :)

po kilku godzinach to tylko zgliszcza na tym Uni zostają z monka i floty :)

Offline

 

#8 2007-12-01 11:52:33

Hazar

Mroczny brat

5922493
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 82
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

ja mam inny sposób na robienie Fs. Otóż wysyłałem flote z moona z misją stacjonuj z czasem ustawionym na 0 godzin> czyli dolatywała i wracała< na ksieżyc sojusznika>np rj84. ustawiam % lotu na ile mi sie podoba i jak wraca to odbieram. Teraz jest niedostepna opcja zatrzymaj o godz, wiec latam do rj z misją transportuj i 0 surki. tez fajny kmin.

Pytanie: Czemu flota wysyłana na PZ jest niewidoczna tylko wtedy jak pz jest robione z 1 sondy? przecierz chyba nie da sie skanowac Pz a taki fs z moona na Pz widoczne jest nie wykrywalny dla falangi.


Let's the Dark Side be your strength...

Offline

 

#9 2007-12-01 13:03:38

Dil

Mroczny senior

Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 197
Punktów :   

Re: FleetSave - Ratowanie floty

Odp na pytanie. "Czemu flota wysyłana na PZ jest niewidoczna tylko wtedy jak pz jest robione z 1 sondy?"
To co napisales jest nieprawda na falandze nie widac floty wyslanej z ksiezyca na PZ (wielko PZ nie ma znaczenia moze byc nawet niewidoczne)

P.S z nowa wersja wraca (0.78a) wraca zatzymaj na 0h (http://board.ogame.onet.pl/thread.php?p … st10408479)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsychoterapia Piła