Galaktyczne Mroczne Bractwo

Forum sojuszu GMB. Uni 50

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-05-10 18:42:18

Cabron

Mroczny senior

782408
Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 169

Lineage 2

Witam dzis po rocznej przerwie zapuscilem ta fajna gre Szukam darmowego serwera i znajomych do gry


http://img87.imageshack.us/img87/7533/sygna2pp2.png



Uni 46 Top 1000

Uni 50 Top 1100  Moony  3 :)


Wiecie ze Niedzwiadki lubia najbardziej "Farmic" :)

Offline

 

#2 2007-05-10 19:10:26

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

darmowy serw to Everlast, grałem tam trochę ale mi się znudziło, teraz mam ochotę zagrać w Guild Wars


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#3 2007-05-10 19:12:58

Skin

Stały Bywalec

4589632
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 264
Punktów :   

Re: Lineage 2

ehhhhhhhhhhhhh L2... kiedyś to były czasy...
grałem kiedyś w to... na jakimś ruskim servie wszystko x1 i było tam sporo polaków
no ale niestety mam za słabego neta do tego typu gierrrr ;P 


Popatrz w górę na niebo, orzeł unosi się
On wskaże drogę Ci!
On poprowadzi Cię!
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

http://img205.imageshack.us/img205/1090/94434727145fb9d8c782b7lp3.jpg

Offline

 

#4 2007-05-10 19:31:46

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Lineage 2

L2, znajomy gra, ja nigdy nie grałem, GW, kumpel grał, to w gruncie rzeczy siekanka z querstami dla odmiany... raczej się zawiódł... Ja tam wole rasowe cRPGi ;p polecam tak w ogóle TES IV niby nic a wciąga jak cholera.


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#5 2007-05-10 19:42:41

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

TES 4 jka i TES 3 przeszedłem wiele razy również polecam, niestety multi brak


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#6 2007-05-10 20:07:05

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Lineage 2

Hym, nie można mieć wszystkiego. Jak ktoś jest w mniej więcej moim wieku pewnie pamięta czasy kiedy człowiek zarywał noce przez choćby Prince of Persja i niech mi teraz powie czy brakowało wam tam multi? Fallouty też multi nie miały przeszkadzało komuś? Poza tym roztrząsałem problem mutli w Oblivionie z kilkoma osobami i doszliśmy do wniosku że realizacja tego mogła by być kompletnie chybiona... mniejsza z tym. Co byś robił w Multi w Oblivionie? zabijał innych graczy chyba, bo na dobrą sprawę było by to to czym jest teraz + pałętające się po mapie inne osoby, fizyka gry jest totalnie nieprzystosowana do multi, choć jak człowiek zacznie grać i szwendać sie po lasach czy ruinach to jakoś mu brak multi nie przeszkadza. O questach nie ma co wspominać, jak na ironie te Mrocznego Bractwa są na poziomie ;p


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#7 2007-05-10 20:37:00

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

wiesz na dniach ukarze się polska gra Two World :) podobno ma zmiażdżyć Obliviona i Gothica 3. Z zapowiedzi i screenów mogę powiedzieć że się bardzo dobrze zapowiada. Grafika jak w Oblivionie, lepsza optymalizacja kodu, multiplayer rodem z GW, innowacyjny system czarów. Zapowiada się nieźle, ile z tego prawdy będzie, to dopiero się przekonamy. Co do prince of persia nie mogę się wypowiedzieć bo nie grałem w tą starą wersje 2D (grałem w Piaski Czasu i teraz ściągam Dusze wojownika ). Prawda jest taka że ja się wychowałem na 8bitowym Commodore 64 (ach to były czasy :) ). Takie gry jak Arkanoid czy Tetris miały w sobie jakiś czar. Były nieziemsko prymitywne a mimo to miały niespotykaną wręcz grywalność. Taką miał tylko wspomniany już Morrowind (1,5 roku grania, dzień i noc) z tych nowszych gier.


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#8 2007-05-10 20:50:59

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Lineage 2

phi, myślisz że nie miałem swojej przygody z C64 chociaż ja lubiłem Rick Dangerousa, to była dopiero gra :D niemalże kultowa (przynajmniej dla mnie) potrafiłem siedzieć przez cały dzień i grać Ech, ja grałem w Pince of persia na 282 (ale nie u siebie w domu jak by co) a pamiętam jak zarywaliśmy noce grając w żużel (ale to już chyba na czymś lepszym, ale nie pamiętam na czym, bo to też nie mój komputer był) w czterech siedzieliśmy po nocach i na jednej klawiaturze graliśmy, gra opierała sie an tym ze grało sie jednym klawiszem

Co do tej gry, wątpię zęby przebiła Obliviona, tu nie chodzi o to czy będzie lepsza, ale to już nie będzie to, kwestia tradycji że tak to ujmę. Pytanie grałeś w ogóle w Obliviona że mówisz że będzie ta gra będzie lepsza? Poza tym jeśli jesteś takim miłośnikiem polskich gier poczytaj o Altefallu. Miałem okazje pogadać z gościem który aktywnie bierze udział w  tworzeniu gry, znaczy kilka osób miało i z reguły krótka wymiana zdań kończyła sie nasiadówą po 2-3 godziny To zasadniczo będize coś innowacyjnego, jeśli dociągną projekt do końca,a mają sporo samozaparcia.

Nawiasem mówiąc do systemu GW można sie czepiać, nie jest to takie cudo jak bym chciał.


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#9 2007-05-10 21:54:58

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

napisałem kilka postów wyżej że przeszedłem ją kilka razy powiem tak gra bardzo dobra, ale nie ma klimatu poprzedniej części. Wielkim fanem polskich produkcji nie jestem. A czy będzie lepsza od Obka to się okaże jak wyjdzie. Na razie widziałem tylko zapowiedź i screeny. O Altefallu nie słyszałem ale rozglądnę się :)


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#10 2007-05-10 22:13:26

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Lineage 2

Wiesz co, ja nie rozumiem jak można te grę przejść.... dla mnie to znaczy być wszędzie i zobaczyć wszytko... a tego kilka razy na pewno nie zdążyłeś zrobić. Np skakałeś po wodzie? więcej pytał nie będę żeby nie wpędzać cię w kompleksy ;p


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#11 2007-05-10 22:25:25

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

hehe :D

Przeszedłem w sensie ukończyłem main quest oraz questy poboczne (wiadomo że nie wszystkie ale zdecydowaną większość), mało tego Kinghts of the Nine też skończyłem teraz czekam na spolszczenie do Shining Isle, jak tylko wyjdzie oczywiście powrócę do Obliviona.


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#12 2007-05-10 22:34:09

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Lineage 2

i niestety pirata z tego co wnioskuje ;p

Ale serio, w te grę nie ma sensu grać po kilka razy, IMHO trzeba grać porządnie, im głębiej tym ciekawiej, nie jest to już taki masach jak w Morrowindize z szukaniem jaskiń, ale i tka się nieźle idzie po nich naganiać... np ja po dziś dzień biegam po fortach za winem moją niewidzialna postacią kąsam bezdomnych, a jak mnie przyszpili w dzień to nawet strażników... przegrałem już kupe czasu i nawet nie ruszyłem MQ ;p


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#13 2007-05-10 22:58:34

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

hehe wino cieniopędowe bardziej się naszukałem kobity w karczmie która to ode mnie miała odebrać, niż tego trunku :D Zapisałeś  się do organizacji jakichś? O ile Gildii Magów i wojowników nie polecam (bo zadaia są tam schematyczne i mało wciągające), to polecam Mroczne Bractwo i Gildie złodziei, tam dopiero są ciekawe zadania


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

#14 2007-05-10 23:04:22

Hammer

Mroczny brat

Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Lineage 2

tralala.... skończyłem wszytko oprócz wojowników... mało to pasuje do mojego stylu gry. Nawet zostałem rycerzem i łowca wampirów... mimo że sam jestem wampirem, ale to już inna historia. Dlaczego, podczas wykonywania zadań dla Gildi magów nauczysz sie robić Czarne klejnoty Dusz które na początku gry są dość przydatne... Ale of corz nie każdy ma cierpliwość zagłębiać sie w ten smaczek. Do tego Arene i prawie wszystkie questy deader, oprócz chyba jednego czy dwóch, zanim wybiorę się w las muszę sie przygotować, czytaj wsiąść poprawkę na wampiryzm. Dodatkowo warto wposmnieć że zadnia gildii złodziei nieuchronnie prowadzą do wykopania z Gildi magów, ale cóż, coś za coś.

Poza tym idę o zakład że mam te grę dłużej niż ty Poza tym ze w dodatki nie grałem bo był mały problem z kasą op tym jak wydąłem resztki na klawiaturę... a moja przygoda z Cenegą, pocztą i paczką to już szczyt masochizmu...

Ostatnio edytowany przez Hammer (2007-05-10 23:05:50)


Boże, czemuś nas pokarał ciepłym alkoholem i zimnymi kobietami?!?

Offline

 

#15 2007-05-10 23:29:51

Gordian

Administrator

655238
Skąd: KRK
Zarejestrowany: 2007-01-06
Posty: 330
Punktów :   

Re: Lineage 2

ależ ja nie przeczę że masz ją dłużej ode mnie.

P.S. Troszeczkę rozmyliśmy temat XD


Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem,
teraz już wiem, wybrałbym tą samą drogę!

http://img403.imageshack.us/img403/2625/eeeeecopyog2.png

Imperium Eranird  <--- Nowy projekt, całkowita modyfikacja Obliviona!!! "Prawdziwe RPG" nadchodzi!!! Chcesz przyłączyć się do projektu? Wejdź na stronę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl